Zdrady małżeńskie i partnerskie

Zdrada partnera to najpopularniejszy temat nie tylko w życiu serialowych bohaterów. To także główna przyczyna rozpadu związków oraz małżeństw. Słowo zdrada pada coraz częściej na sali rozpraw. Kiedyś było bardzo trudno udowodnić zdradę mimo oczywistych i widocznych dowodów w postaci szminki na koszuli, znalezionego w aucie kolczyka, czy też drogich prezentów znajdowanych w kuferku z biżuterią.

Oczywiście można samemu chodzić za osobą, którą podejrzewamy o zdradę. Bezpiecznej jednak udać się do biura detektywistycznego i złożyć zlecenie na znalezienie dowodów zdrady. Wówczas nasza ekipa przystąpi do obserwacji osoby. Czasem ktoś bywa tak nieostrożny, że detektyw nie ma zbyt dużo pracy i z łatwością zdobywa dowody zdrady. Co jednak w sytuacji, kiedy intuicja mówi nam, że jesteśmy zdradzani a dowody trudno zdobyć?

Wówczas doświadczony detektyw podejmuje odpowiednie kroki np. podłoży podsłuch, a potem przez wiele godzin będzie odsłuchiwać nagranie, by znaleźć dowody na zdradę. Drugim najczęstszym problemem rozpadu małżeństw jest przemoc fizyczna i psychiczna. W takiej sytuacji najtrudniej zdobyć dowody samemu. I także tu z pomocą przyjdzie nam detektyw, który pomoże zdobyć nam dowody.