Zdrady małżeńskie i partnerskie

Zdrada partnera to najpopularniejszy temat nie tylko w życiu serialowych bohaterów. To także główna przyczyna rozpadu związków oraz małżeństw. Słowo zdrada pada coraz częściej na sali rozpraw. Kiedyś było bardzo trudno udowodnić zdradę mimo oczywistych i widocznych dowodów w postaci szminki na koszuli, znalezionego w aucie kolczyka, czy też drogich prezentów znajdowanych w kuferku z biżuterią.

Oczywiście można samemu chodzić za osobą, którą podejrzewamy o zdradę. Bezpiecznej jednak udać się do biura detektywistycznego i złożyć zlecenie na znalezienie dowodów zdrady. Wówczas nasza ekipa przystąpi do obserwacji osoby. Czasem ktoś bywa tak nieostrożny, że detektyw nie ma zbyt dużo pracy i z łatwością zdobywa dowody zdrady. Co jednak w sytuacji, kiedy intuicja mówi nam, że jesteśmy zdradzani a dowody trudno zdobyć?

Wówczas doświadczony detektyw podejmuje odpowiednie kroki np. podłoży podsłuch, a potem przez wiele godzin będzie odsłuchiwać nagranie, by znaleźć dowody na zdradę. Drugim najczęstszym problemem rozpadu małżeństw jest przemoc fizyczna i psychiczna. W takiej sytuacji najtrudniej zdobyć dowody samemu. I także tu z pomocą przyjdzie nam detektyw, który pomoże zdobyć nam dowody. 

Doradztwo specjalistyczne

Wiele metod śledzenia wykorzystywanych przez biura detektywistyczne jest dostępnych dla zwykłych użytkowników. Chociażby wspomniane zakładanie podsłuchów sprowadza się do użycia odpowiedniego urządzenia w odpowiedni sposób. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twoje dziecko dotarło bezpiecznie do szkoły lub chcesz zlokalizować, gdzie aktualnie się znajduje zapytaj doświadczonych detektywów o skuteczne aplikacje. Wszystkie inne sprawy wymagają doświadczenia popartego latami pracy w terenie.

Nie wystarczy bowiem wiedza z kryminałów oraz seriali paradokumentalnych. Czasem prosta z pozoru sprawa np. oszustwo czy zdrada wymaga zebrania dowodów. Jeśli będziemy działać sami może to trwać bardzo długo, a i tak rezultaty nie będą zadowalające.

Warto zatem skontaktować się z biurem detektywistycznym jeśli chcemy:
·        odnaleźć zaginione osoby
·        zdobyć dowody na zdradę
·        wyegzekwować zdradę
·        przyłapać oszusta
·        sprawdzić swoich pracowników

Obserwacja osób

Obserwacja osób należy do najczęstszych zleceń składanych detektywom. Jest ona podstawą każdego zlecania. Obserwacja pozwala ustalić:

  • miejsce zamieszkania i pracy,
  • rytm dnia oraz powtarzalne zajęcia.

Pozwala zdobyć dowody na to, z kim obserwowana osoba się spotyka, jakie zakupy wykonuje do domu oraz co lubi i czym się interesuje. Zwykła obserwacja tego, co znajduje się w koszyku z zakupami pozwala dowiedzieć się, czy ktoś jest sam czy w związku lub czy np. ma małe dziecko. Co będzie gotować na obiad i czy to będzie zdrowy posiłek. Ważne, aby obserwacji dokonywał doświadczony pracownik agencji detektywistycznej, który nie tylko zrobi to dyskretnie, ale i profesjonalnie.

Weryfikacja lojalności pracowników

Posiadamy doświadczenie w weryfikacji pracowników dzięki wielu latom pracy w branży detektywistycznej.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się m.in.:

  • czy pracownik jest lojalny
  • czy twój pracownik nie podkrada ci klientów
  • czy należycie wywiązuje się z powierzonych mu zadań
  • czy nie stanowi zagrożenia dla firmy poprzez nie wystawianie faktur/paragonów

To nasze biuro detektywistyczne jest właśnie dla ciebie. Zapraszamy do kontaktu podczas którego możemy pochwalić się naszymi referencjami i już wykonanymi akcjami.

Posługujemy się najnowszym sprzętem (zakładamy podsłuchy, ukryte kamery, nadajniki GPS, keyloggery) oraz korzystamy z metody tzw. tajemniczego klienta.

Działamy na terenie Bielska-Białej oraz miejscowości ościennych ale dzięki współpracy z firmami detektywistycznymi z innych miast możemy prowadzić nasze operacje na szerszą skalę. Umożliwia to także zastosowanie nowoczesnego sprzętu.

Zakładanie podsłuchów

Rozwiązanie z którego korzystają osoby prywatne i jak firmy. Założenie podsłuchu przez biuro detektywistyczne jest głównym rozwiązaniem stosowanym podczas wykrywania zdrady.

Ma także zastosowanie i olbrzymie znaczenie w weryfikacji pracowników i jest najpopularniejszym rozwiązaniem proponowanym przez naszych pracowników.

Dlatego posiadamy olbrzymie doświadczenie w tej materii, która doskonale sprawdza się w połączeniu ze śledzeniem GPS.